| cipibosu a întrebat:

SALL! am o intrebare pentru voi daca dau cu un par de lemn pe muschiul piciorului jos de genunghi ce se poate intampla? dau funda plz raspundeti serios nu toti mistocarii.

4 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Sal si tie.Pai mai omule sincer sa fiu nu prea inteleg ce vrei sa faci.Deci daca vrei sa bati pe cineva cu parul ala poti sa ii faci o ruptura de muschi in cel mai fericit caz, in rest sincer nu am inteles si chiar vreau sa raspund asa cum se cuvine nu sa te iau peste picior.

| FastAndFurious a răspuns:

Bai mai bine trage-i un pumn. Si asta fara glume.

| EmaS a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa stai linistit.Nu rezolvi nimic folosind violenta.Nu trebuie sa creezi nici un fel de probleme.Mai bine sa fi solutia si nu problema.Incearca sa rezolvi pe cale amiabila orice conflict.

| MrSoapte a răspuns:

Prietene, daca vrei sa dai cu parul...gandeste-te de 7 ori inainte de-a actiona! Poti face niste leziuni destul de grave! Asta va avea o repercursiune asupra ta! Ii poti face rupturi de muschi sau oase! Imagineaza-ti ca o astfel de "treaba", il poate afecta multi ani! Gandeste-te bine ce faci!