| ionuutpop13 a întrebat:

Sall. am un laptou HP pavilion dv9000 si nu mi se mai vede nimica pe ecran numa alb un fel de ceata, ce trebe sa fac?

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Nu primeste semnal video, sau a fost busit si sa defectat ecranul, cea ce vezi tu "ceata" este neonul alb, posibil sa fie si placa video cum specifica si cei de mai jos. Daca este vechi nu se mai merita sa investesti bani in el.
Sarbatori fericite!

| Resurrection a răspuns:

Daca doar ce l-ai cumparat inseamna ca il poti duce la garantie si rezolvi problema.

Bafta!

| TheSmith a răspuns:

Il duci la garantie, posibil ca placa video sa se fi defectat!