| Andy953 a întrebat:

Sall! am un telefon alcatelot-708, am activat internetu(sunt pe orange daca are vreo importanta)si cand vreau sa intru pe site-urile de socializare (YM,...)
imi spune"memori full"ce pot sa fac sa imi intre?

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Pt. acel telefon nu poti sa faci nimic, are memoria lui prea mica pentru a deschide acele pagini care sunt destul de mari.

| YuLyKa13 a răspuns:

Buna si tie pai poti sa stergi tot ce ai in telefon pentru ca nu ai memorie zice ca memoria ta e plina... daca mai ai vreo intrebare pune. o aici si eu am sa. ti raspund:*