| Skypee a întrebat:

Sall, am windows 7 ultimate (iso) si cand dau sa il instalez nu pot sterge local disk C si D ca sa nu mai am fisierele de data trecuta.Nu imi apare decat refres si load dirvers dedesubt de local disk.Si la windows 8 la fel.

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

In partea dreapta ai butonul "drive options (advanced)"

| Skypee explică (pentru SuicideSilence):

Pai mie nu imi apare aia si ca sa imi apara aia trebuie sa fac asta (imi scrie asa: to make changes to partitions, reset windows from the installation media )si nu stiu cum se face daca miai putea da un video sau sa ma ajuti.