| ghiunei a întrebat:

Sall, As vrea sa intreb si eu cateva intrebari despre paypal. e adevarat cand trimiti de pe un cont cu card pe alt cont tot cu cart cand trimiti banii paypal suna propietaru si spune daca e de acord, sa trimita banii. si vreau sa stiu in cate zile intra bani dintru cont la alta.

1 răspuns:
| stapanullumii a răspuns:

Daca este o suma destul de consistenta paypal devinde cam inutil pentru ca, astia au un mod frumos ca daca te vad ca faci 1000-2000 de euro intr-o luna din comenzi virtuale. sa aiba prostul obicei sa suspende o perioada contul ca nu cumva sa fi un terorist international
asa ca vorbim de paypal. deci se poate. insa pentru 50E-100E nu.