| Andy953 a întrebat:

Sall! can descarc o melodie imi mi-o arata de parca nu ar merge (merge sa o ascult pe calculator cu orice program dar daca o bag pe telefon nu merge sa o ascult)trebuie sa descarc un program sa ceva sa fac sa o ascult?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai mai intai spune ce telefon ai! poate trebuie facuta vreo conversie la melodie (nu suporta formatul MP3)

3 răspunsuri:
| DarkDream a răspuns:

Nu trebuie sa descarci nici un program ar trebui sa mearga ce model de tel ai? daca il ai pe abonament incearca sa mergi si la magazinul la cei de la care ai abonamentul happy

funda plss big grin

| XK a răspuns:

Ce extensie are melodia pe care ai descarcato? Si, ce telefon ai, verifica pe vecinu` Google telefonul daca suporta acea extensiewinkingbfta

neluL
| neluL a răspuns:

Pe telefonul care il ai merge format mp3 sa descarci Tu mi-ai trimis un site cu motoare de download\upload! era mai bine daca imi trimiteai link la o melodie care nu merge la tine!
poate ce ai descarcat in tel este format mp4 si nu merge! descarca melodii mp3 si toate vor merge ...Sunet în format MP3 (. mp3)terminatia la melodie sa fie mp3! daca ai nelamuriri scrie-mi! format video suporta MPEG4