| LikeGreen a întrebat:

Sall
Cat costa un caine rasa Pitbbul?
Cat credeti ca ar trebui sa dau pe el?

Răspuns Câştigător
| MihaelaSiEu a răspuns:

In jur de 100 de Euro stiam si eu, dar totusi ti-am raspuns pentru ca mi s-a parut nostima formularea ultimei tale intrebari; raspunsul meu ar fi fost: "Animalele nu sunt de vanzare! Nu sunt obiecte! E ca si cum ti-ai vinde un prieten, ca si cum ai profita de pe urma catelusei tale. Totusi inteleg situatia posesorilor lor, pentru ca au investit timp si bani in puiuti.
Bafta si sa ii alegi un nume frumos, ok?

| LikeGreen explică (pentru MihaelaSiEu):

Sigur multumesc pentru raspunsuri

2 răspunsuri:
| lucab a răspuns:

Rasa este pitbull, pretul de piata este in jur de 100 euro.Trebuie neaparat sa vezi parintii!