| Anna1996_7323 a întrebat:

Sall!
Cine-mi zice s-i mie niste programe de modificat foze dar an afara de PhotoScape si va rog explicati-mi putin cum se folosesc.
Mersi

Răspuns Câştigător
| Draagos a răspuns:

Graphic Editors,PhotoShine,PhotoShop, Photo Editor, PhotoPlus Starter Edition, PhotoFiltre, si iti mai zic cateva sute daca vrei =))
http://www.programedemodificatpoze.info/ Cauta si aici;)

3 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Picasa.In partea dreapta o sa-ti apara toate albumele din calculator cu poze, iar in partea stanga toate efectele care poti sa le pui.Selectezi modul din partea stanga cu o poza, 2, 3(ma refer la3 poze in 1).Si de acolo te descurci daca nu intelegi engleza prea bine vezi ca il gasesti si in romana.
Mult succes si sper ca te-am ajutat.happy

| elleme a răspuns:

Picnik, e online si foarte usor de folosit. Funda?

| ZebraaPrint a răspuns:

Photoshop ( download) si Pizap ( Online)
Photoshop-ul este mai greu de uitlizat, dar poti intra pe Youtube si scrii Photoshop tutorial!