| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall cine stie cum pot castiga mai multi bani la colindat? cand ma duc cu plugusorul,dar nu as vrea sa ma duc singur, la blocuri + ca aici in ct sunt si tigani

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai intreaba pe prietenii tai daca vreau sa te insoteasca. Nu cred ca exista o metoda ca s faci mai mutlti bani, decat sa speri ca fiecare om iti va da un banut nu numai colci sau prajituri. Du-te si plimba-te prin toate blocurile si vei vedea ca veti face multi banuti. Dar trebuie sa cantati si voi frumos si tare si sa zbateti frumos clopotelul happy. Succes!

| TheStory a răspuns:

Du-te la cat mai multe case intr-un timp scurt.

| danyshatAT a răspuns:

Pai du-te in satul invecinat sau la orashappy

| adrianbestboy98 explică (pentru danyshatAT):

Eu stau la oras in CT, si pana in tuzla e multe de mers

| Doru_4231 a răspuns:

Pai frate ia-ti cu tine niste prieteni sa te ajute cu tigani. Sau incearca sa gasesti alta cale de a ajunge in block

| jojomi a răspuns:

Bani online http://www.viespar.ro/? reff=e6ade965c18bb00d21081387625f6887

| adrianbestboy98 explică (pentru jojomi):

Iei ma cu siteu tau de ****, astea sunt numai tepe ca sa le dai numarul de card si sa iti ia toti banii, singuri seriosi sunt de la prizee