| anonimus20 a întrebat:

Sall! Cum poti vedea pe ce ai umblat si pe ce pagini ai fost la Mozilla Firefox?
Va dau funda + vot! Va rog sa ma ajutati. happy

Răspuns Câştigător
| arsenia a răspuns:

Sus in bara meniu ai maiu multe optiuni printre care si File, Edit, View, History. Intrii la history si acolo selectezi show all history si iti deschide o fereastra unde sunt afisate paginile accesat pe zile :p. Sper sa iti fie de folos

9 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

History, Show all history.winking

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
În bara de sus ai „History". Click acolo și vezi pe ce site-uri ai navigat.
Sper că te-am ajutat happy

| OddKidd a răspuns:

Sus in partea stanga cand deschizi Mozilla apare Istoric.Dai acolo si iti apare tot istoricul happy

| SummerR a răspuns:

Dai la history -> show all history si o sa-ti apara o lista cu site-urile pe care ai umblat.

| InGeRaS_7597 a răspuns:

Salut! In bara de sus a browserului[unde scrie:File,Edit,.(daca il ai in eng)](Fisier, Editare,...(daca il ai in romana). Acolo o sa scrie si Istori.II dai acolo, ii dai:Arata tot istoricul. Apoi alegi tot ce doresti Azi; Ieri; ertc.
Sper ca ti-am fost de folos! FuNdItZZa?

| BigsmilexD a răspuns:

Sus scrie "History " sau "Istoric ".
Da' click acolo si gata kiss

| eduardinoedy a răspuns:

Apesi simultan ctrl si litera H adica ctrl+H...iti va aparea in partea stanga istorie de azi, ieri si toata...stergi de acolo ce vrei u

| anonimus20 explică:

Multumesc tuturor!

| Theodosis a răspuns:

Ctrl+H si iti apare azi, ieri, acum 5 saptamani... Fundita?