| asdD a întrebat:

Sall dati-mi si mie un site sau linck de poze dar cu rezolutia mai mare plssss

Răspuns Câştigător
| Enigma_6375 a răspuns:

Cel mai simplu este cu google.
de exemplu vrei sa cauți poze cu... David Beckham :D dai search pe google-selectezi imagini ca sa iți apară doar poze ( nu siteuri) iar aici dai click lângă bara de căutare pe Căutare Avansată, aici o sa iți apară mai multe opțiuni iar tu trebuie sa dai click pe Utilizaţi dimensiunea ecranului meu și după căutare Google și gata :D
pun o poza poate pricepi mai bine dacă te-am încurcat :)
http://img100.imageshack.us/i/capturewaf.jpg/

1 răspuns:
| littlesunshine01 a răspuns:

Ce fel de poze?