| Coss777 a întrebat:

Sall de curand meam schimbat tot din calculator, am windos xp ultima versiune, antivirus Bidefender mouse nou tastatura noua.Am o problema mouse se intepeneste merge greu nu-i de la sensibilitate nici de la drivere! ce are? e nou totu. Dau funda la cel care imi zice ce are si cum pot sa rezolv!

10 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Ceva iti mananca resurse. Vezi in task manager ce procese ai.

| eandopuncttk a răspuns:

Ai ceva care iti papa din resurse.
intra in tskmanager si vezi ce se intampla acolo.

| N1m3n1 a răspuns:

Salut,
Detealiaza cuvantul "intepeneste", ti se intepeneste butonu, numai vezi sagetuta pe dessktop sau ce are?

| DenniDen a răspuns:

Poate ai ceva pe birou lipicios sau ceva... poate mausul este prfuit incearca sa cureti biroul si mausu baftahappy

| Coss777 explică (pentru DenniDen):

Am sters da tot la fel

| CoryCorina a răspuns:

De la calculator i'ati altulbig grinChiar daca ti se pare un raspuns absurd asta e de facut...

| Coss777 explică (pentru CoryCorina):

Dami bani si imi iaulaughing glumsc

| crisss27 a răspuns:

Poate trebuie curatat de praf

| salbaticu a răspuns:

Ai mouse cu bila?

| Coss777 explică (pentru salbaticu):

Microsoft mouse Whirles si n-are bila