| Coss777 a întrebat:

Sall de curand mi-am luat un maus whirles de la firma Microsoft, cand sa misc mouse sageata dispare si apare in alta parte da cu greu mai pe scurt nu merge ca un mouse normal, nu-i de la sensibilitate nici counter nu pot sa joc.Meam pus alt mouse si merge perfect. Ce ARE?/

1 răspuns:
| Eunyce a răspuns:

Stii cum se numeste un cioban a carui oaie a fost mancata de un lup? Oaier-less. Grav. Ori e defect, ori nu stii sa-l folosesti.