| nush95 a întrebat:

Sall
pe driverul C, folderul Documents and setting ocupa 3.6GB si nu stiu de ce...
cand intru pe folder sa vad ce ocupa asa mult nu gasesc nici un folder care sa ocupe mai mult de 2MB...ma ajuta si pe mine cineva?big grin

2 răspunsuri:
| w1NNNd a răspuns:

Poate ai ceva fisiere ascunse! ia da tu acolo la tools--vieew--si acolo mai jos bifezi -shoow hidden filles and folders! succes

| SeBy_9318 a răspuns:

Driverul C e tot destkopu e orice in afara de D, D e doar o parte din comp sa zicem asa iar C ocupa restul in afara de cd-uri/stik-uri/etc.
sterge de pe destkop de oriunde si o sa vezi ca dispare din C, FUNDA?