| andreiont a întrebat:

Sall prieteni deci vreau un cd butabil in care (pe care) sa fie un linux si un antivirus karspersky adica cu acest cd pot copia anumite date fisiere video etc din windowsu vechi chiar daca nu se deschide nu prea stiu eu din astea dar poate ma ajutati voi astept raspunsuri concrete mersi mulr

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Cel mai bine descarca Hiren's Boot CD, pune-l pe CD, pornesti calculatorul de pe el si faci ce vrei pe urma. Ai si Mini Windows XP, si Linux, si cam toate utilitarele care-ti trebuie plus inca vreo cateva pe care nu le vei folosi niciodata. Depanezi absolut orice cu el, te conectezi la net, copiezi, stergi, formatezi, cred ca face si sarmale daca insisti. Nu are antivirusul Kaspersky dar are alt antivirus bun si vreo 4 programe anti-malware, anti-spyware, etc. Eu am depanat cu el pana acum 6 calculatoare, deci il recomand in cunostinta de cauza. Succes!

1 răspuns: