| RazvanutzU787 a întrebat:

Sall! Stie cineva cum sa curat sursa ( acel ventilator ) de la un laptop?

2 răspunsuri:
| EaSports a răspuns:

In conditiile de casa nu te-as sfatui, fiindca nu stiu daca dispui de acele materiale speciale pentru acest domeniu, de aceea trebuie la un oficiu special pentru calculatoare.

| rutanklan a răspuns:

Daca te ambitionezi sa il desfaci poti scoate radiatorul si sa il il dai cu o perie de dinti uscata sau ceva asemanator. Daca esti mai puturos si poti sa dai banii pe ceva anume, exista in magazine, si in astea mari un tub de aer comprimat(CO2) care il descarci pe radiator. Sau poti sa incerci sa sufli pana iti ies plamanii afara si sa nu rezolvi nimic.