| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU,am nevoie si eu de niste site unde pot sa vand carti si alte chestii cine ma poate ajuta,si toate explica in ce consta situl(cum livrez comanda, taxele postale etc)

Răspuns Câştigător
| SirAndi a răspuns:

Okazii.ro/ Tocmai.ro/ Mercador.ro Livrarea o poti face prin Posta Romana sau diverse firme de curierat, pretul este in functie de ramburs.

2 răspunsuri:
| Limpede a răspuns:

Iti recomand okazii.ro; acolo trebuie sa-ti faci cont si sa postezi anuntul. Livrarea iti recomand sa o faci fata in fata deoarece este mai usor asa. Eu asa am facutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce carti vrei sa vinzi?

Întrebări recente