| Peter2964 a întrebat:

As vrea sa imi raspundeti la o intrebare la care vreau sa aflu raspunsul de mult timp. Titanicul a fost scos din ocean? Daca nu de ce, si ce se va intampla cu el?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu l au scos, este si va ramane pe fundul oceanului

| Dismally a răspuns:

Nu, este imposibil sa scoti din apa un monstru de peste 50.000 tone de la 4.000 metri adancime laughing Va ramane unde este, nu se intampla nimic cu el.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu : )) O sa rămână in ocean

| Alin2304 a răspuns:

Nu se poate scoate...deja se dezintegreaza tot mai repede(dupa cum spun cercetatorii) si orice incercare il poate distruge pe loc...
au venit ei cu idei o gramada dar nu se poate.
o sa se dezintegreze tot mai mult si mai rapid.
unul dintre ei ziceau ca peste 500 de ani o sa mai ramana ceva care se mai poate spune ca e Titanic.