| CoRnelius23 a întrebat:

Sall TpU!:*
as vrea sa ma ajutati cu scrisoarea despre un drag prieten in care eu sunt in tabara si vreau sa i-o trimit lui!
Care ma ajuta dau funda:!; l; l[

1 răspuns:
| LastMimzy a răspuns:

Draga X,
De cand am ajuns in tabara am facut o multime de lucruri interesante, am mers pe bicicleta cu colegii, am facut foc de tabara, am stat si ne-am uitat la apusul soarelui, am facut baie in lacul de langa pensiunea in care suntem cazati etc(mai dezvolti tu ideile).

poti incheia cu ceva de genul:M-am distrat mult in aceasta tabara insa parca vreau sa merg acasa deoarece incepe sa imi fie dor de parinti/tine/frati...