| TheJocker a întrebat:

Ce parere aveti despre pc meu?

*** Intel Core 2 Quad Q8300 2.5GHz
*** Kingmax 6GB Ram DDR3 1333FSB
*** Nvidia GeForce GTX550 Ti 1GB 192biti DDR5 Gainward *** HDD 500GB Western Digital SATA 3

Ce jocuri imi recomandati?

3 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

... asta ne ia de freaieri. nu-ti mai bate joc si nu te mai da mare te, rog. Posteaza intrebari adevarate laughing

| dragos9234 a răspuns:

Ar merge un procesor ceva mai bun, in rest este destul de bun.

| MDE94 a răspuns:

Poti juca orice joc curent de pe piata, ai un sistem stabil, bun, daca ai si o sursa care sa duca bine toate componentele tale atunci te poti juca orice joc la rezolutii mari si calitate ridicata