| Didii29 a întrebat:

Cum pot castiga bani pe yahoo messinger imi tot intra la imbox ca am castigat nu stiutiu cati dolari($)sunt bani reali sau nu? si daca sunt realiu...cum pot sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| bells a răspuns:

Sigur nu sunt adevarati decat daca ai participat la diferite concursuri online dar din cate observ eu, nu ai facut`o.Prin urmare trebuie sa fie sigur virusi.Am primit si eu de multe ori mail`uri de genul.In locul tau le-as sterge.happy

3 răspunsuri:
| dudutm a răspuns:

FALS! Nimeni nu-ti da bani pe degeaba.

| AcI a răspuns:

Poi inainte sa castigi cativa bani pe messenger ar trebui sa iei o carte si sa inveti sa scrii cat de cat corecthappy
Acele email/uri care le primesti in Inbox sunt reclame happy
Daca erau bani reali acum nu stateam sa iti raspund tie laughing
O zi buna!

| gcaret a răspuns:

Nu sunt reali