| silviu4889 a întrebat:

cum pot sa imi schimb parola pe yahoo?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Dai Messenger -> My Account Info, apoi iti va intra pe net si vei vedea " change your password". Succes!

3 răspunsuri:
| Marius_5657 a răspuns:

Deschizi Yahoo Messenger > Messenger > Account Info > Logare > Sign-in and security > Change your password

| quintron a răspuns:

Dai click Messeger pe urma in lista ai My account Info si dupa ce intri pe site iti editezi ce vrei tu! parola. intrebarea. secreta si a doua adresa de e-mail in caz ca uiti aceste date

| BlueLine a răspuns:

Intra pe yahoo.com te loghezi intri la profil dupa in dreapta scrie account information intri acolo iti mai cere o data parola si acolo gasesti change password sau ceva de genu fundita?batting eyelashes