| vreaumult a întrebat:

dati-mi link-uri de servere pentru world of warcraft "WOW" nu stiu cum sa ma exprim adica sunt mai multe tipuri de world of warcraft dati-mi link-uri cu ce stiti. Daca nu stiti ce e ala world of warcraft nu raspundeti ca sa va aflati intreaba. Multumesc Anticipat

2 răspunsuri:
| pitestinet a răspuns:

Salutate tuturor,voiam doar sa va informez ca comunitatea Ice Gaming Romania nu este noua deoarece la baza ea este una formata din servere vechi,ce v-as putea dezvalui despre noi este ca suntem o echipa formata din (Ultimate, SpiderNet Romania, Hysteria) - (Nazjar, Global). Avem destul de multa experienta in ceea ce vrem sa realizam pe parcurs si desigur tot ce tine de server/forum/site, nu vreau sa va simtiti obligati pentru a juca aici(alaturi in comunitate), vreau doar sa incercati sa jucati si sa speram ca veti fi entuziasmati de ce v-am pregatit.

Serverul are la baza patch 3.3.5a(Wrath of the Lich King)

Rate: 10x kill 15x quest 25x gold (pentru inceput, probabil se vor schimba, acuma depinde cum ati dori sa fie mai ok pentru toti pe viitor)

Serverul va fi lansat Vineri 28 Februarie ora 19:00

Avem la baza in Item store multe iteme ca de exemplu un tier 7.5 pentru un starting gear cat de decent in dungeons(60 Vote Points), puteti sa va creati contdin momentul acesta si sa incepeti sa votati.

http://wow.icegaming.eu

Site - Vote panel, Item store, Recruit a friend, Character Tools - o sa va dati seama ce inseamna fiecare in parte din momentul cand veti da click pe ele.

Va multumim ca va alaturati acestei comunitati!

| pitestinet a răspuns:

Http://wow.icegaming.ro. Am adus in plus un server cu: all dungeons works, icc all work (gunship mommentanly is under development), RUBY Sanctum(100% works), Trial of Champion/Crusader(100% works), Ulduar(3 bosses is under dev), Naxxramas(Gothik is under dev.10x rates and a lot of improvements(just blizzlike).