| Sports a întrebat:

Sall TPU, dau fundita!
Voua va place melodia cea noua a lui Justin Bieber - Boyfriend?
Sincer eu nu il agreez pe tip si nu ascult celelalte cantece insa melodia asta mi se pare chiar cool... voua va place

11 răspunsuri:
| Teodora201 a răspuns:

Imi place. Nici mie nu prea imi place de el dar nu pot sa zic ca il urasc, ca zic aia ca e gay.

| DarkBlood32 a răspuns:

Imi place putin melodia.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai tin minte daca am ascultat-o, si mi-e lene sa incerc acum, dar mie ori ce nume de piesa terminata in "by Justin Bieber" imi provoaca sila.
N-am nimic personal cu el, nici nu ma prea intereseazam, dar stiu suficient ca sa nu il plac. Si de obicei cand aleg sa resping ceva sau pe cineva nu ma razgandesc.
Dar daca tie iti place e bine pentru el, scopul sau e sa atraga fani.

| KinoAndreea a răspuns:

Exact asta zic si euwinking
Nu am nimic cu tipul asta si nimeni altcineva nu ar trebui sa aiba.
Da, chiar e frumoasa melodia chiaraseara o cantam cu o fata in fata bloculuihee hee.
O zi buna! >big grin

| Kinus12 a răspuns:

In primul rand nu imi place Justin Bieber(de ce?-ca e un prost)
In al doilea rand nu inteleg ce e bun. Vrei sa zici ca e bun cantareti?=+(deloc)

| Marian619 a răspuns:

Mie personal nu-mi plac melodiile lui in afara de asta
si nici nu e cal urasc sau cv eu ii urasc fanii care sunt niste ciudati disperati

| DeatHPupp3t a răspuns:

Mdea....nici eu nu sunt fan de-al lui biberon(scuze pentru fani) dar si mie imi place melodia aceeahappy desi cred ca e mult mai misto cover-ul rockbig grin cauta pe youtube daca vrei si vezi ca este destul de tare

| alina17ilinca a răspuns:

Nu sunt fan Justin Bieber nici n-am fost vreodata, nu am nimic cu el, fie el si prost si gay (sau cum ii mai spune lumea), dar mie nu-mi pasa, daca scoate o piesa buna o ascult. Piesa Boyfriend e destul de buna, chiar imi place.

| Alexandru_Ungureanu_1990 a răspuns:

Ffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ochii Mei! HALP!

| AvrillTheBest a răspuns:

Mie imi place. putin mel.dar nu videoclipul laughing

| Alexandra223 a răspuns:

Da. e misto.