| Angelodead a întrebat:

De ce nu pai pot comenta la postarile prietenilor Imi apare Momentan nu mai ai permisiunea de a efectua această acţiune.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne.
ASTA IMI APARE DE CAND AM COPIAT UN COD CU NISTE IMAGINI SI ACEA IMAGINE SE REPETA DE MULTE ORI

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Anunță-i...Dacă ei vor să îi anunți.

| Angelodead explică (pentru valentingb):

Da imi spune sa completez niste chestii

Spune ca mi-a blocat accesul pana pe 24 mai

| valentingb a răspuns (pentru Angelodead):

Asta e, completează-le și cere ajutorul lor sau aștepți până pe 24 mai.

| Angelodead explică (pentru valentingb):

Please explain why the restriction should be lifted on Interacting With Pages

| valentingb a răspuns (pentru Angelodead):

Omule..folosește goohle translate
Îți spune să explici de ce vrei ca restricția să fie ridicată

| Angelodead explică (pentru valentingb):

Bine da ce sa le spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai scris prea multe comentarii si te-au blocat.