| marcel1999 a întrebat:

E adevarat ca din 1 Iunie nu mai putem descarca nimic de pe net si daca in Romania si daca in Romania se semneaza tratatul cu ACTA? scuze categoria

3 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

Daca semneaza Romania nu mai putem lua nimic de pe net, doar daca la pus autorul, adica cel ce l-a creat.
Insa s-ar putea sa ia luni sau chiar ani pana se va lua o decizie finala.
Informatii: http://www.gandul.info/......ie-9364453

Bafta!

Si da, daca intra in vigoare ACTA, nu mai putem descarca nimic de pe net, si vom lua amenzi mari daca punem materiale piratate(care nu sunt facute de noi)

Bafta!

| pisycootszataa a răspuns:

Nu, nu este adevarat asa au spus si de 8 martie ca se va intampla acelasi lucru dar sa nu crezi
sunt minciuni
[ funda?puppy dog eyes]

| TreiSurori a răspuns:

S-a desfintat ACTA in europa pentru ca a fost respinsa de comisia europeana.