| iulica138 a întrebat:

Sall TPU,imi puteti spune si mie cum pot face o chestie, adica eu dau un link si acea persoana intra pe el si i se downloadeaza ce vreau eu depilda un fisier, nu stiu imi trebuie experienta ca sa fac asa ceva? happy

Răspuns Câştigător
| ionutss a răspuns:

Fa ti un cont pe mediafire si apoi tu poti uploada acolo ce vrei, program, poza, fisier etc si dupa upload primesti un link pe care il dai prietenului tau. Cand prietenul tau va da click pe acel link va descarca ceea ce tu ai uploadat pe mediafire. Asta e adresa: https://www.mediafire.com

1 răspuns: