| JusTyourLoV3 a întrebat:

Sall` TPU. kn ma poate ajuta si pe mine. Era mah dmulth p Tvr1 o telenovela dar nu stiu cum se mah numea. era cu o fata p nume Isabel ( parca) j un barbath era indragostith d ea si o alinta kv d genu` : oachesa meah. kn ma ajuta funditzsa :*

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Cred ca te'as ajuta daca as pricepe ce ai intrebat.

Download language pack (romanian included) and install it.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Învață să scrii naibii corect! Nu pricep nimic!

| titi a răspuns:

Sklava Isaura, parca? or poa'? ceva dtalii? nu stiu ca nu urhmareahm happy

| JusTyourLoV3 explică:

Deci era mai demult pe tvr1 o telenovela dar nu mai stiu cum se numea. Era cu o fata pe nume Isabel si un barbat era indragostit de ea, acesta alintand-o oachiesa( de la ochi ) mea, avea parul mai cret si era mai neagra. help me