| AndreiG11 a întrebat:

Sall TPU, la mine in scoala ese un cincurs gen "Romanii au talent". Si eu cu un prieten am vrea sa dansam pe o melodie hip-hop. si ne-am gandit la melodia cu puya-fresh sau domna si bagabontul de unde iau si eu un video cu pasii de dans? Funda

3 răspunsuri:
| Genius21 a răspuns:

1. Puya îi un cocalar;
2. Nu o să vă iasă;
3. Mai deschide-ţi şi voi cartea de lb. română;
4. Vă recomand să cântaţi la frunză.

| Genius21 a răspuns:

Ohh, mi-a dat stupid şi nefolositor, sufăr foarte mult în acest moment

| deea_5723 a răspuns:

Nu stiu daca au coregrafie la melodiile astea, nu prea ascult, dar de ce nu cauti pe youtube diferite miscari sau eu stiu...de ce nu va faceti singuri coregrafia? eu zic ca ar fi mai original...
Bafta happy