| morenaxoxo a întrebat:

spuneti-mi va rog si mie cum sa sterg un cont de hi5. Funda pentru cine imi poate da toti pasii. Mersi

Răspuns Câştigător
| alexland12 a răspuns:

1) Intri pe profilul tau hi5
2) Apoi dai click pe "cont" (chiar langa notificari, sus in dreapta paginii)
3) Apoi din meniul care iti apare dai click pe setari. Iti apar informatii despre cont, "sincronizeaza conturi" unde te poti conecta pe facebook, si mai jos optiunea "Anuleaza contul"
4) Dai click pe "iti anulezi contul hi5"
5) Apoi pe "Da, vreau să îmi anulez contul hi5". Aici iti cere sa introduci parola contului dupa care dai click pe "Anuleaza contul"