| linuts a întrebat:

Sall TPU
stie cineva statusuri simple de viata... dar sa nu fie despre dragoste sau ceva de genul
va rog frumos am nevoie urgent
poate sa fie de fericire de exemplu:un zimbet inseamna 1000 de cuzinte
va rog mult dar nu uitatsi sa nu fie de dragoste sau de baieti.simple
dau funda
scuze ca am scris cam incurcat...sorry big grin

5 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Crysis21 a răspuns:

Iti spun eu un care ti se potriveste: get a life! nu mai trai din status-uri, mai iesi in lume.

| papusica111 a răspuns:

Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri…

| amryta a răspuns:

Fericirea - rază adusă din soare, desculţ
Viaţa - aripă de stele, în zbor spre apus