| RoCosy a întrebat:

Sall. TPU! Stiti cumva cand incepe Summer Kiss (2012) si in ce statiune?

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Echipele Kiss FM invadează litoralul şi le vor oferi tuturor celor care preferă litoralul multă muzica bună şi distracţie direct pe plajă, incepând de luni 28 iunie.
Din Mamaia, transmit în fiecare zi între 14.00 şi 16.00, cu program toată ziua pe plajă, Alice Tudor şi Dan Finţescu. În colţul din stânga, adică în Costineşti, între 16.00 şi 18.00 transmit OLiX şi Ovidiu Stănescu.