| Alexo_Alexutzu_1998 a întrebat:

va rog dati-mi si mie niste melodii misto ca maine ie ziua mea fac 14 ani si nu stiu ce muzica sa bag dati-mi si mie niste idei si melodiile va rog

Răspuns Câştigător
| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Buna, la multi ani kiss Uite ceva ce ascult eu. nu stiu daca o sa iti placa :

Adda feat Pacha Man -Lover boy
Emil Lassaria & Caitlyn -Dejame
Tony Ray feat Gianna- Chica Loca
Alex Velea-Minim 2
B.U.G Mafia -O La La
Xonia- Take my breath si. mai sunt multe.dar nu mai stiu blushing

3 răspunsuri:
| ℜëßëℓå a răspuns:

Sore-Different
Rynno and Sylvia-Tu Eres
Guess Who-Decat Sa Minti Cu Mitza
Connect-R-Vara Nu Dorm
Alex Velea-Minim Doi
C.R.BL. feat Helen-Kboom

| adiynaelena76 a răspuns:

Iti dau eu cateva Alex Velea-Minim doi Connect-r_Vara nu dorm Corina_A ta Pitbull feat Chris Brown-International Love Chris Brown feat Lil Wayne Busta Rhymes-Look at me now Matteo feat Stella-Push it Mohombi feat Nicole Scherzinger-Coconut tree Pitbull Nayer Mohombi-Suavemente

| Alexo_Alexutzu_1998 explică:

Va multumesc