| Andreiyy a întrebat:

Sall TPU, va rog frumos sa ma ajutati cu niste programe, adica trec direct la subiect. Contul meu pe Metin2 privat server, este blocat, Admistratorul nu are un motiv pentru blocarea contului meu dra a facut-o. Imi puteti spune un program gen "flood" care sa blochez un site anume? Multumesc

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Ai facut ceva pentru care ti-a blocat contul. Drept rasplata pui paie pe foc. Banuiala mea este ca ai injurat sau ai folosit hack-uri ca in zilele noastre sunt la moda.Sa floodezi un webhost e greu, de fapt nu-i greu dar nu vei obtine un rezultat optim.