| AlexXxKiiddxD a întrebat:

Zicetzimi si mie cum mut startul... mi-a ramas in dreapta plzzzz spuneti-mi cum il pun jospuppy dog eyes{de la PC de pe desktop...ca am uitat cum se muta plzzz zicetzimi repede}Funda pentru cel imi bun raspuns!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| whiteviper98 a răspuns:

Prima oara asigurate ca optiunea " Lock The Taskbar" este debifata, daca nu este debifeaz-o tu. Dupa care iei frumos bara de start cu mouse-ul si o muti! fundita? :*

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu se "muta" singur, ci, l-ai mutat tu fara sa vrei.Vezi sa nu fie bifata la taskbar optiunea "lock taskbar".Da-i click dreapta pe taskbar si vezi sa fie debifata optiunea aia, apoi poti muta bara unde vrei tu doar tragand-o.