| valentinho a întrebat:

Sall tuturor! Am niste probleme cu un calculator care trebuie sa ii instalez drivere sata si le am pe disketa, iar flappy disck nu le citeste. Ce probleme are si cum ii dau de cap sa le instalez?

Răspuns Câştigător
| teaaa a răspuns:

Dar cand instalezi sistemul de operare sau incearca sa descarci niste drivere de pe net;

2 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Acuma nu stiu, tie iti intra in sistemul de operare? banuiesc ca nu.
ca varianta este sa cauti un cd bootabil de windows care sa contina driverele s-ata de care ai nevoie.

| teaaa a răspuns:

Pe discheta probabil ca e veche si oricum dischetele sunt depasite, dar incearca din BIOS si nu mai ai nevoie de drivere doar daca vrei sa il faci Raid