| maryana_4204 a întrebat:

Sall.
va place de maite perroni?
ati vazut noua telenovela``mi pecado``?
este difuzata in mexic nu stiti cumsa o caut pe net ca sa o vad?
mersi

8 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Arunca o privire la video asta!;)
http://www.youtube.com/user/MiPecadoMNF

| cLaudYu a răspuns:

Sall
Am vazut-o in telenovela "Mariciui"[sau asa ceva], rolul acela i se potrivea laughing. Sigur o sa fie si pe Acasa tv noua telenovela " Mi pecado"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai o sa fie difuzata si pe postul de televiziune acasa tv in curand o asteptam toate fetele sa inceapa sa fie difuzata telenovela mexican mi pecado

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am vazut-o nici eu si regret foarte tare pentru ca si eu o iubesc 10000000000000000% pe Maite Perroni, si regret foarte mult ca am ratat aceasta tenelovela. Apropo numele meu este raluca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut cred ca o poti gasi pe google si sa scrii Mi Pecado eu acolo am gasit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este si pe casa tv

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Nu stiu cine e Maite dar mie imi place berea Perroni.
[reclama]-Perroni Nastro Azzuro, Italy!big grin

| seby27278 a răspuns:

Buna! da am vazut