| Dominicc a întrebat:

Sall.
vreau si eu niste parteneri(nu va ganditi la prostii) vreau pentru un site sau sa facem ceva impreuna.

as vrea niste id'uri de baieti sau fete care se pricep in photoshop.
vreau sa lucram impreuna la niste proiecte.
daca aveti imaginatie in design e si mai super.
siteul meu actual este http://blu3ic33.webs.com/ e inca in crestere si e la inceput.
deci cei care vor sa colaboram ori lasati id aici ori pe prvt.

nu comentati aiurea, decat daca aveti ceva de spus.
multumesc

2 răspunsuri:
| Ruxyana a răspuns:

Siteul tau e super mainainte m-am uitattongue
eu una nu ma pricep la photoshop dar am imaginatie in design:X:X:X
daca vrei si cateva pareri ia idd meu:X
roxyprincesss :X:X

| Trefla a răspuns:

Te ajut eu stiu photoshop(Nu fff mult), php, html(Mediu...) ia idu meu daca vrei hybrid_pandaru