| andrei38 a întrebat:

Sall! Vreau si eu un program care sa faca jocurile sa mearga mai rapid. ex: am crsis si nu pot sa il dau cu umbre ca se vede incet, sau am fifa 11 si la unele secvente mi se vede incet da nu stiu de la ce e. Mai exact ma joc fifa si deodata incepe sa mi se vada sacadat.Cateodata tine putin de tot (5s) da altadata tine mai mult (1m). As vrea sa stiu ce ma poate ajjuta ca jocurile sa mi se vada mai rapid. Un rogram, niste setari, nu stiu spuneti-mi voi.

2 răspunsuri:
| MLVenus a răspuns:

Te poate ajuta o placa video mai buna si poate si niste rami in plus. Uita-te si tu la cerintele jocului inainte sa il instalezi.

| Xicsul a răspuns:

Pai zine componentele pc'ului tau ca sa te ajutamwinking