| BoRaK_7316 a întrebat:

Sallz TPU! Vreau sa fac muschii la mainii dar nu stiu cum imi puteti recomanda un site sau ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru dezvoltarea masei musculare in aceasta zona(si nu numai)ajuta flotarile.Incepe usor, cu 10-20/zi si avanseaza treptat la 50-60/zi.Succes.

4 răspunsuri:
| FreeGigi2231 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
vezi ca sunt o multime de video!

| HasisS a răspuns:

Vrei sa citesti un site si sa-ti creasca?
Eu stiam ca se fac prin muncahappy

| Chrysk2 a răspuns:

@BoRaK citeste tot ce poti, cu cat citesti mai mult cu atat mai mult cresti in brat laughing
"muschii la mainii" e la maini nu mainii...

| Plague a răspuns:

Eu iti recomand sa nu citesti nimic, sa pui mana pe gantere si sa incepi sa tragi laughing.