| Robertynoo a întrebat:

Salult TPU. cand vreau sa intru pe mes mi se blocheaza si imi da ca nu se poate conecta... cand mie imi merge chiar bine netu. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| intunecatul a răspuns:

Ai putea sa stingi calculatorul(leptopul)si sa il lasi creo jumatate de ore. Daca tot nu merge reinstalezi messu'

2 răspunsuri:
| EDUTz a răspuns:

Cred ca a incercat cineva sa iti ghiceasca parola si la blocat.
Dar a doua zi se deblocheaza el singur.

| Robertynoo explică:

NU. deci imi bag idu si parola dar cand dau sigin mi se blocheaza 5 secunde dupa care mi se deblocheaza si dupa aia mi se mai blocheaza inca doua minute si dupa aia imi zice ca nu se poate conecta la net chiar daca mie imi merge bine netu!