| Mmarryy a întrebat:

A-ti folosit produsele de la Xl-s? Daca da care din ele si daca au avut vreun rezultat. Sau ce alte produse pentru slabit a-ti folosit si au dat rezultate.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bella_9973 a răspuns:

O prietena de-a mea a avut mai multe produse...si nu a slabit decat un pic, dupa care s-a oprit

1 răspuns:
| Bobo03 a răspuns:

Scuze ca nu am un raspuns la intrebarea ta dar am vazut ca ai ceva funde si ma gandeam ca poate stii cum se numeste melodia din acest video http://www.youtube.com/watch?v=cgm2kxBe4nw&feature=feedwll&list=WL plz urgent am nevoie de ea mulltumesc anticipat :X