| titibilica a întrebat:

acu o saptamana am gasit un site cu lectii despre css,html,si php era cu background portocaliu,l-am avut la semn de carte,dar am reinstalat windowsul,daca il stie cineva sa mi-l spuna, va rug, sau daca stiti cum il pot recupera de la semn de carte.

4 răspunsuri:
| Aladeen a răspuns:

Nu il poti recupera, decat daca erai logat pe Google cu contul tau.
Din moment ce ai reinstalat Windows-ul nu il mai poti recupera, din pacate.

E cam complicat sa il gasesti, depinde ce ai scris tu in Cautare, cum ai scris si in ce limba era site-ul.

Eu iti recomand cu caldura acest site:
http://www.html.net/
Are de toate si este foarte bine structurat, conteaza sa ai rabdare si stapanire de sine.

Mult noroc!