| stakone a întrebat:

Salut all am si eu o problema mai mare
am avut un trojan in pc am scos antivirusu'l am bagat altu(avira) tot degeaba. l-am bagat pe ala inapoi(f-secure) si acum am alta toblema... mi-am scos yahoo messengerul acum 2 zile si cand vreau sa il instalez la loc imi apare "Yahoo! Messenger is unable to download files needed for instalation. p; lease check firewall settings and retry installation." imi poate spune si mie ce pot face?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| EuPentruToti a răspuns:

Trebuie decat sa opresti Firewallu:
-Intra la Control Panel
-Intra la Windows Firewall
-In colt in sus e Turn Windows Firewall On or Off(intra acolo)
-Da pe ambele Off (Not Recomanded) si Ok.
Bafta si funda daca ti-a mers!
P.S.: Pasii dati de mine sunt pentru Windows™ 7, nu mai am Xp sa-ti zic exact pasii pentru acesta.

| stakone explică:

Am sunat ceva persoane si mi-a spus la fell:. nu am chef sa il schimb iar. ca nu imi e greu ca il am in pc (win7)+ crack licenta si tot ce mai vrei da. eu vreau o alta variantabig grin

| stakone explică:

Win 7am multumec mult acum incercbig grin

| EuPentruToti a răspuns:

Sa-mi dai funda daca-ti merge tongue

| stakone explică:

Noop nu merge big grin da tot iti dau funda.

| stakone explică:

Gta am reustbig grin