| Idklol a întrebat:

Salut, am 15 ani iar astăzi m-am trezit cu o durere suportabila la testicolul stâng, ma tem sa nu fie ceva mai grav deja durerea o am de aproximativ 1-2 ore si parca ma mai lăsat un pic

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand te-ai mas. turbat ultima oară?

| Simpatic a răspuns:

Mai rau e cand ustura dupa cum zice maestrul:
https://www.youtube.com/watch?v=FQ6sOUjtUHQ

| Holiday a răspuns:

Cel mai probabil nu ai nimic grav. Posibil sa te fi lovit intr-un fel, sau altul, poate in timpul somnului. Daca durerea nu trece, sau se amelioreaza semnificativ in una, doua zile, mergi eventual la medic. Oricum, orice ar fi, daca durerea nu se acutizeaza, nu e o urgenta medicala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la medic! Spune-le parintilor tai, nu-i nici o rusine. Nu mai amana!

Răspuns utilizator avertizat