| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 17 ani si nu exista luna din an in care sa nu fiu racit, ma gandesc ca nu am imunitate deloc de racesc mereu nu stiu ce sa mai fac, nu am dormit de 2nopti din cauza ca nu pot respira pe nas, sunt terminat cand sunt racit nu stiu nici cum ma cheama ce imi puteti recomanda pentru imunitate, fac si injectie daca este nevoie numai sa numai racesc ca o iau razna

Răspuns Câştigător
| AlexandrulS a răspuns:

Daca nu ai avea imunitate. ai fi mort de mult. Daca spui ca esti chiar asa de racit du-te la un doctor, astea pot fi simptome ale unei boli mai grave, sau daca nu vrei la doctor. macar la o farmacie cere cateva sfaturi despre ce medicamente poti lua, ei iti vor da ce este cel mai bun pentru tine. NU LUA DUPA TINE MEDICAMENTE iti faci mai mult rau!