| Iulian890 a întrebat:

Salut, am auzit ca multi care au folosit aplicația doulingo au învățat engleza. Este adevărat?
Si as vrea va rog sa imi raspunda doar cei care folosesc sau au folosit aplicația

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Impropriu spus,, au învățat". Aplicația te ajuta in conversații dar nu poți spune că știi deja engleza.

| RAY a răspuns:

Ce inseamna au invatat? pot conversa cu un nativ Englez fara sa fi vorbit vreodata in Engleza, asa ceva este imposibil

| Violleta2022 a răspuns:

Eu am auzit ca nu te invata deloc, dimpotriva!

| lalaura94 a răspuns:

Eu invatam daneza cu fosta de pe duolingo, foarte folositoare la inceput. Recomand.