| alex_8628 a întrebat:

Salut am avut si eu 2 papagali si dupa vreo 4 ani au facut oua. eu ai tineam dati drumu in casa ieseau intrau totul frumos si cand au facut oua papagalu a iesit si a ramas papagalita singura cu ouale si nu mai iese la mancare ce sa fac?

2 răspunsuri:
| donatelo90 a răspuns:

Hmm asa mi s-a intamplat si mie probabil ca este frustrata de la ce s-a intamplat incearca sa te joci cu ea si ai grija asa mi s-a intamplat si mie si sa omorat singur crying bye :X

| TommyMiller a răspuns:

In ceea ce priveste papagalul:asa sunt barbatii, nu vor sa aiba obligatii...in ceea ce priveste papagalita:da-i sa manance acolo unde sta