| florinv a întrebat:

am bagat internet webnwalk pe pc si nu stiu de ce numi merg programele si jocurile online.
Puteti sa-mi spuneti
Dau funda

4 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Depinde ce telefon ai florin... miniclipurile nu merg pe orice telefoane..trebuie sa fie performante..cu ram si tot asa...descarca joculete de pe anumite site-uri si e mai bine asa!

| bogboy101 a răspuns:

Folosest telefonul ca modem?

| Exxtremus a răspuns:

Daca ai Mozila Firefox sau Internet Explorer 8 incearca sa instalezi Google Chrome daca nu il ai. Asa si la mine pe Internet Explorer nu a mers zicea ca imi trebuie Plugin si nu stiu ce, si cand ai instalat tata Google Chrome nu am avut nici o problema cu el si este foarte rapid. Dar acum imi merg toatewinkingSucces!happy

| florinv explică:

EU am un Nokia 6303 claasic.
Cu internet webnwalk
Si nu imi merg jocurile online
Adica Couter STRIKE
RADIO