| anonim_4396 a întrebat:

Salut am calculator fujitsu siemens amilo desktop si se stinge deodata...
mai ales daca pun un joc si il joc pe el ca: metin2, aqwrepbot... si altele
se stinge deodata dar butonul lui de pornire este inca aprins in schimb unde scrie amilo tot pe unitate nu este aprins cum e normal este stins... fundita pls good ideas

Răspuns Câştigător
| Gabriel892 a răspuns:

Din cauza temperaturii procesorului...curata platforma de racire, schimba pasta termoconductoare si mai pune un cooler de sistem si lasa capac-ul deschis

1 răspuns:
| GoDliK3xOriginal a răspuns:

Ma scuzi dar nu cred ca este asta... cand folosesc mai multe chestii se stinge dar in rest nu se stinge daca merge doar o singura aplicatie...